#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном

"Союзна рішучість – 2022": підрозділи російської армії почали прибувати до Білорусі (ВІДЕО)

18.01.2022
До Білорусі почали прибувати підрозділи Збройних сил Російської Федерації для участі у військових навчаннях.

Навчання під назвою "Союзна рішучість - 2022" відбудуться на території Білорусі з 10 по 20 лютого у межах раптової перевірки сил та засобів реагування.

Прибуття військ здійснюватиметься протягом першого етапу: учасники мають провести розвантаження та висунутися в район виконання завдань.

Головним підсумком заходів, що проводяться, стане оцінка спроможності органів військового управління та військ виконати завдання із забезпечення військової безпеки Союзної держави.

Раніше повідомлялося, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко анонсував нові військові навчання з Росією на кордоні з Україною в рамках "Союзної держави".

Нагадаємо, в Україні заплановані міжнародні військові навчання "Сі Бриз – 2022". До участі в українсько-американських навчаннях запрошено понад 60 країн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.