Новини
За кордоном
Політика

Лукашенко: Білорусь проведе військові навчання з РФ (ВІДЕО)

"Солідні військові навчання" заплановані у лютому.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко анонсував нові військові навчання з Росією на кордоні з Україною в рамках "Союзної держави".

"У цій непростій атмосфері ми з президентом Російської Федерації ще у грудні 2021 року домовилися провести позапланові конкретні заходи на західних кордонах "Союзної держави" і на південному фланзі Білорусі – це теж кордон "Союзної держави". Ми домовилися провести спільні заходи", – повідомляє Олександр Лукашенко.

Він наголосив, що навчання не повинні стати виключно білоруськими, це мають бути нормальні навчання з відпрацювання певного задуму.

"Сьогодні ми бачимо, що нам треба у цьому регіоні провести солідні навчання. І ці навчання не повинні бути лише білоруськими. Це повинні бути нормальні навчання з відпрацюванням певного замислу протистояння з західними силами – Прибалтика і Польща, і півдня – України. Навчання ми планували провести у грудні", – сказав самопроголошений президент.

Мінськ поки не називає точну дату початку військових навчань.

Також він заявив, що "біля кордонів Білорусі йде нарощування військового контингенту України".

Раніше повідомлялося, що у лютому українські військові пройдуть навчання за стандартами НАТО.

Нагадаємо, в Україні заплановані міжнародні військові навчання "Сі Бриз – 2022". До участі в українсько-американських навчаннях запрошено понад 60 країн.