Новини
Україна
Новини Кіно

"Серце нескорених" - українці у документальному серіалі від Netflix (ВІДЕО)

На Netflix з'явився американський документальний серіал під назвою "Серце нескорених" (Heart of Invictus). Головну роль у ньому зіграла українська військовослужбовиця та парамедикиня Юлія Паєвська.

Мінісеріал розповідає про тренування учасників міжнародного спортивного змагання Ігор нескорених 2022. Проєкт створили оскароносні творці "Білих шоломів" у партнерстві з принцом Гаррі, засновником Ігор нескорених.

Invictus Games – міжнародний спортивний захід, участь у якому беруть військові та ветерани, які під час служби отримали травми чи інвалідність.

"Ви – люди стійкості, витривалості, сили. Саме тут, на Іграх нескорених ви розумієте, що ваша ноша, те, що може вас обтяжувати, — це трамплін, який вивів вас на наступний рівень. Ігри зосереджені не на причинах травми, а на тому, як відновитися і знову стати частиною суспільства", –

принц Гаррі

Серіал розповідає 5 історій про підготовку до Ігор Нескорених ветеранів із Великобританії, США, України й Кореї, які діляться своїм досвідом на війні й своїми сподіваннями на змагання. Історія Тайри у серіалі розкривається з успішними та випробувальними моментами. Зокрема, згадується перебування Юлії Паєвської у російському полоні та подальшу реабілітацію.

"Серце Нескорених" приділяє значну роль обговоренню посттравматичного синдрому та впливу війни на психічне здоров’я. Герої фільму розповідають особисті історії, зокрема про те, як Ігри Нескорених допомогли їм знайти мотивацію та сили в собі.

"Аби відновитися мені потрібен Invictus, але війна не дає нам розслабитися," –

українська волонтерка, парадмедик і засновниця “Українська фундація "Мрія" Юлія Паєвська

Серіал “Серце Нескорених" з’явився у публічному доступі 30 серпня та активно набирає популярності серед української аудиторії.

Нагадаємо, творці пригодницько-історичного фільму Довбуш на чолі з режисером Олесем Саніним у Києві відкрили інтерактивну виставку, присвячену своїй кінороботі. Довбуш, що стартував у прокаті 24 серпня 2023 року, вважається наймасштабнішим українським фільмом сьогодення за кількістю задіяних акторів масових сцен, каскадерів, реконструкторів і локацій.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.