Новини
Новини Київської області

Костюми до фільму "Довбуш": у Києві відкриють виставку (ВІДЕО)

Творці українського екшену Довбуш покажуть інтерактивну виставку, присвячену фільму. Там можна буде побачити 25 костюмів, реквізит, оригінальні розкадровки, фото зі знімального майданчика, а також відвідати серію екскурсій та майстер-класів.

12 вересня о 17:00 в Національній академії мистецтв України творці пригодницько-історичного фільму Довбуш на чолі з режисером Олесем Саніним відкриють інтерактивну виставку, присвячену своїй кінороботі.

Довбуш, що стартував у прокаті 24 серпня 2023 року, вважається наймасштабнішим українським фільмом сьогодення за кількістю задіяних акторів масових сцен, каскадерів, реконструкторів і локацій.

"Для фільму Довбуш руками десятків художників кіно й сотнями майстрів був створений цілий світ. Декорації, костюми, зброя і прикраси, ескізи і сторіборди, фото та відеолітопис залаштунків. Той, хто відвідає виставку, сподіваюсь, встигне побачити й відчути ту любов і відданість, з якими ми знімали історію, що нас надихала",

режисер фільму Олесь Санін

Окрім постійної експозиції, упродовж місяця на всіх охочих чекають закриті творчі зустрічі, екскурсії та майстер-класи за участю членів команди Довбуша, які розкриватимуть свої професійні секрети й ділитимуться інсайдами.

Виставка триватиме до 10 жовтня включно. Вхід вільний. А відвідати майстер-клас чи ескурсію можна буде безкоштовно за попередньою реєстрацією.

Вас також можуть зацікавити такі новини: