#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Російські окупанти активно агітують вступати до лав бойовиків (ВІДЕО)

10.12.2021
На тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях почалася масова агітація.

Російські окупанти стали активніше агітувати до лав бойовиків терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» та знизили вимоги до кандидатів.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Бойовики проводять агітаційну роботу від так званих військових частин окупантів. Вони розповсюджують пропагандистські матеріали: брошури, рекламні оголошення, листівки та масово розсилають агітаційні СМС-повідомлення.

Разом з тим, до 25 грудня було знижено вимоги до кандидатів, зокрема, щодо стану здоров’я, судимості та реєстраційних документів, виданих окупаційними адміністраціями.

Крім того, окупанти посилюють тиск на військовослужбовців, які хочуть звільнитися з військової служби. Їм затягують розгляд рапортів, затримують розрахунки та не повертають особисті документи.

Нагадаємо, нещодавно спостерігалося накопичення військ РФ біля кордонів України. А вторгнення російських військ прогнозують наприкінці січня 2022 року.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал 
«Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.