#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Події
Політика

США: Росія готується у січні напасти на Україну (ВІДЕО)

04.12.2021 0
За інформацією розвідки Сполучених Штатів, масштабне військове вторгнення Російської Федерації може відбутися вже на початку 2022 року.

За інформацією розвідки Сполучених Штатів, масштабне військове вторгнення Російської Федерації може відбутися вже на початку 2022 року.

Американські розвідники з’ясували, - Росія за участі 175 тисяч військових готується напасти на Україну на початку 2022 року.

При цьому, зазначається, що вторгнення може відбутися одразу на чотирьох фронтах.

У такий спосіб, створюючи таку напруженість та загрозу для України, Кремль вимагає від Вашингтона гарантій, що наша країна не стане членом НАТО. Своєю чергою Північноатлантичний альянс відмовиться від певних військових заходів на території України та навколо неї.

Наразі поблизу українського кордону у чотирьох місцях зосереджено 50 бойових тактичних одиниць РФ.

У цей час Німеччина показала план нападу на Україну. За даними німецького видання плани щодо вторгнення в Україну - готові.

Однак, президент РФ Володимир Путін, мовляв, ще не вирішив, чи будуть вони реалізовані.

Крім того, якщо президент РФ віддасть наказ - російська армія завдасть одночасної атаки з північного Криму, через сепаратистські території на сході та з півночі.

Нагадаємо, посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен вважає, що Російська Федерація зазнає величезних втрат у разі вторгнення в Україну, оскільки українські війська наразі набагато сильніші, ніж у 2014 році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.