#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном

Росія продовжує стягувати військову техніку до українських кордонів (ВІДЕО)

09.12.2021 0
Поблизу кордонів з Україною російські військові звозять техніку.

Під Воронежем російські війська перекинули в повній бойовій готовності зенітно-ракетні комплекси «Бук».

Місто знаходиться за 250 кілометрів від українського кордону. У квітні 2020 року у цій частині Воронезької області розгорнули великий військовий табір, куди перекидають бойову техніку з різних регіонів РФ.

На відео, що зняте очевидцями, видно, що на станції Масловка знаходиться багато артилерійських установок та танків.

Неподалік цих станцій дислокується четверта гвардійська танкова дивізія, 288-а артилерійська бригада і 49-а зенітна ракета бригада. Усі вони входять до складу першої гвардійської танкової армії.

Ці дані дозволяють зробити висновок, що попри переговори Володимира Путіна та Джо Байдена, зосередження російських військ в областях, що межують із підконтрольними Києву територіями, продовжується.

Раніше повідомлялося, що Джо Байден попередив Володимира Путіна, що Захід запровадить «сильні економічні заходи» щодо Росії, якщо вони розпочнуть вторгнення в Україну.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.