Новини
За кордоном

Росія планує вторгнення напередодні Різдва – MI6 (ВІДЕО)

21.12.2021
Прогнозована дата збігається із 42-ю річницею вторгнення Радянського Союзу до Афганістану.

Секретна служба МІ6 подала на розгляд Кабінету міністрів Великобританії інформацію про можливий напад Росії на Україну напередодні 25 грудня.

Про це повідомляє британське видання Daily Star.

Згідно з повідомленням розвідки Сполученого королівства, Росія планує вторгнення військовим контингентом у 100 тисяч військовослужбовців, зосереджених на кордоні з Україною.

Наразі Міноборони та МЗС Британії відмовилися коментувати, які дії їхня країна зможе вжити у разі російського вторгнення на територію України.

Полковник Річард Кемп, колишній командувач в Афганістані, сказав:

«Немає можливості прямого військового втручання Великобританії, НАТО чи США у разі нападу Росії на Україну».

Напередодні секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що наразі підстав для запровадження воєнного стану в Україні немає, але необхідно бути готовими до всього.

Також він зазначив, Київ володіє всією інформацією щодо накопичення російських військ на кордонах України та тримає ситуацію під контролем. Водночас мер Києва наголошує, що столична влада робить усе належне для гарантування безпеки громадян, «навіть за найгіршого сценарію» російської агресії.

Нагадаємо, у разі російської агресії США обіцяють розмістити війська на східному фланзі НАТО. Також зазначимо, що США не радить подорожувати американцям до України через військову загрозу.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш 
Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.