Новини
Подорожі
За кордоном
Політика

США не радить подорожувати до України через військову загрозу (ВІДЕО)

21.12.2021
Влада США також закликає американців бути обережними через злочинність та заворушення.

Через загрозу з боку Росії та COVID-19 уряд США радить американцям не відвідувати Україну.

Відповідне повідомлення розміщено на сайті Державного департаменту Сполучених Штатів Америки.

«Громадяни США мають знати про повідомлення, що Росія планує значні військові дії проти України. Нагадуємо громадянам США, що безпекові умови, зокрема вздовж кордонів України, в окупованому Росією Криму та у контрольованій Росією східній Україні є непрогнозованими і можуть швидко погіршитися», – йдеться у повідомленні.

Влада США також попереджає, що можливі російські військові дії на території України ускладнять здатність посольства США надавати консульські послуги, включно з допомогою із відбуттям з України.

Уряд забороняє державним службовцям США виїжджати до східних районів Донецької та Луганської областей та прилеглих регіонів, що обмежує можливість надання екстрених послуг громадянам США у цих регіонах. Також США забороняє своїм співробітникам виїжджати до Криму та повідомляє, що не зможе  надавати екстрених послуг громадянам США у Криму.

США наголошує, що по всій Україні, зокрема у Києві, регулярно відбуваються демонстрації, які іноді закінчуються насильством.

Нагадаємо, у США зафіксовано перший випадок смерті від «Омікрон»-штаму коронавірусу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.