Новини
Україна

Олексій Данілов: умови запровадження воєнного стану (ВІДЕО)

20.12.2021
Наразі підстав для запровадження воєнного стану в Україні немає.  

У РНБО назвали умови для запровадження воєнного стану в Україні.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що рішення прийматимуться залежно від обставин, які будуть у країні.

Про це він сказав в інтерв'ю Апострофу.

«Я б не лякав людей зараз запровадженням воєнного стану. Рішення прийматимуться залежно від тих обставин, які сьогодні будуть у країні. Сьогодні я можу сказати, що таких обставин немає. А якщо вони завтра з'являться, то відразу будуть ухвалені відповідні рішення, ніхто не буде з цим зволікати», – повідомив секретар РНБО.

Олексій Данілов заявив, що Україна не допустить повторення ситуації 2014 року, коли військові не захищали свою країну, і зазначив, що всі чітко діятимуть згідно зі своїми інструкціями та повноваженнями.

Також секретар РНБО повідомив, що Київ володіє всією інформацією щодо накопичення російських військ на кордонах України та тримає ситуацію під контролем.

Водночас він зазначив, що нам невідомо, що у головах людей, які сидять у Кремлі, тому небезпека може виникнути в будь-який момент. Олексій Данілов додав, що Україна не звільнятиме Донецьку та Луганську області у військовий спосіб, тому що усвідомлює кількість людських жертв, які спричинить таке рішення.

«Це для росіян був відомий вислів, що «жінки ще народять». Ми цінуємо життя кожної нашої людини, і нам дуже боляче, коли ми втрачаємо людей на фронті», – наголосив він.

Нагадаємо, Росія продовжує стягувати свої війська до українського кордону. За інформованими джерелами, скупчення окремих груп військових і техніки спостерігається на відстані до 50 км від кордону з Україною.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.