Новини
Київ

Віталій Кличко: як Київ готується на випадок російської агресії (ВІДЕО)

15.12.2021
Організовують цивільну оборону.

Мер Києва Віталій Кличко розповів, що столична влада робить усе належне для гарантування безпеки громадян, «навіть за найгіршого сценарію» російської агресії.

«Одне із ключових питань, яке турбує людей, безпека. Коли до кордонів нашої країни відбувається стягнення російських військ, безпека  і в місті, де кияни прагнуть і повинні почуватись спокійно. Міська влада робить все залежне, аби навіть найгірший сценарій розвитку подій не захопив столицю зненацька», - повідомляє Віталій Кличко.

Цього року в Києві створили та посилюють Департамент муніципальної безпеки КМДА. Підготували проект міської програми «Захисник Києва» – для муніципальної підтримки територіальної оборони столиці на наступні три роки.

Продовжується набір резервістів, також зросла кількість учасників «Муніципальної охорони» міста – до 600 осіб.

Раніше повідомлялося, що США розглядає можливість додаткового розміщення військ на східному фланзі НАТО в разі нової військової агресії Росії проти України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.