Новини
Україна
Україна-суспільство

Президент скликав спеціальне засідання РНБО

30.09.2022
Україна знає як реагувати на будь-які російські дії.

Президент скликав спеціальне засідання РНБО - зображення

Президент України Володимир Зеленський анонсують важливі рішення на засіданні Ради нацбезпеки і оборони у п’ятницю, 30 вересня. Про це розповів глава держави під час відеозвернення пізно ввечері 29 вересня.

"Завтра – іще один день нашої боротьби, іще один день на шляху до перемоги. Чи буде він особливим для нас? Цей день стане ще одним, який наблизить нас до безпеки й миру. До відновлення нашої територіальної цілісності. Бо заради цього воюють і працюють мільйони українців. Завтра відбудеться спеціальне засідання РНБО, яке я скликав. Будуть рішення. І ми знаємо, як реагувати на будь-які російські дії", –

президент України Володимир Зеленський

Також Зеленський повідомив, що 29 вересня вдалося забезпечити звільнення ще шістьох наших громадян із російського полону.

Як стало відомо, під час чергового обміну полоненими вдалося повернути додому офіцерів Булахова Олексія та Костенка Миколу, солдата Герасименко Людмилу та Івана Земляного та цивільних Андрушу Вікторію та Майбороду Яну.

Президент скликав спеціальне засідання РНБО - зображення
Фото: Telegram Андрій Єрмак

Нагадаємо, 30 вересня у кремлі збираються підписати договори про так зване входження окупованих українських територій до складу росії.

Як повідомлялося раніше, 27 вересня в рф почали оголошувати “результати” псевдореферендумів. Після повідомлялося, що експерти вважають, що росія спробує анексувати окуповані території до чи після 1 жовтня. Також була інформація про те, що російські окупанти можуть мобілізувати до 10 тис. чоловіків з Маріуполя.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.