Україна
Макарів
Здоров'я
Київщина-суспільство

На Макарівщині запрацював мобільний госпіталь

Це комплекс, який збудували за сучасними технологіями приміщень по типу наметів-павільйонів.

На Макарівщині запрацював мобільний госпіталь - зображення

Поблизу Макарівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування запрацював мобільний госпіталь. Про це 10 липня на своїй Telegram-сторінці повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Під час бойових дій лікарня була пошкоджена. Наразі медзаклад перебуває на реконструції. Поруч тимчасово запрацював мобільний шпиталь. Це комплекс спеціально побудованих за сучасними технологіями приміщень по типу наметів-павільйонів. Там автономна система електрики, водопостачання, водоочищення, каналізації, вентиляції та кондиціонування повітря", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Відомо, що шпиталь має операційну, яка оснащена сучасним хірургічним та травматологічним інструментарієм та обладнанням. Окреме приміщення займає рентген-служба. Також у госпіталі власна система стерилізації матеріалів та інструментів, контролю санітарного стану. Також зазначається, що в шпиталі працюватимуть місцеві медичні працівники.

Нагадаємо, в Макарові відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги почали наприкінці травня. Натомість Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. Також нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. А в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.