#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Здоров'я
Інфографіка

На Київщині вже більш як половина жителів вакциновані проти COVID-19

25.01.2022
Область опинилася у лідерах за показником імунізованого населення, однак поступилася столиці.

На Київщині вже більш як половина жителів вакциновані проти COVID-19 - зображення
Фото: pixabay

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

Зазначається, що показник у 50%  вакцинованого населення посягли наразі шість областей: Київська, Полтавська, Дніпропетровська, Харківська, Сумська та Черкаська області. Йдеться про доросле населення, яке отримало принаймні одне COVID-щеплення.

Найбільше вакцинованих в Києві – понад 71% дорослих мешканців, а ось найгірші показники на сьогодні демонструють в Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Волинській областях. Тут щепилося менше ніж 40% дорослих.

На Київщині вже більш як половина жителів вакциновані проти COVID-19 - зображення

Між тим, в Україні можуть запровадити регулярну вакцинацію проти COVID-19. Вона буде проводитись епідемічним сезоном восени. Наразі за такою схемою відбувається вакцинації від грипу.

Раніше МОЗ схвалило бустерну вакцинацію для всіх українців від 18 років. Також у МОЗ дозволили бустерну дозу вакцини проти коронавірусу літнім людям.

Крім цього, МОЗ змінило схеми використання різних вакцин проти COVID-19. Оновлені схеми можна застосовувати й до бустерних доз, які нещодавно дозволили для українців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.