#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Київщина
Вода

На Київщині розмінували лише 27,26 га акваторій водоймищ

03.07.2022
У водоймищах пристоличного регіону й досі знаходяться вибухонебезпечні предмети.

На Київщині розмінували лише 27,26 га акваторій водоймищ - зображення

Частина території Київщини залишається не розмінованою, у тому числі і акваторія водоймищ. Про це заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Він також зазначив, що там і досі знаходяться вибухонебезпечні предмети, адже наразі розміновано тільки близько 27,26 га акваторій водоймищ Київщини.

"Купальний сезон розпочався, але важливо дотримуватись правил безпеки. Прошу вас, відвідуйте тільки офіційні пляжі та місця відпочинку. Основними причинами загибелі громадян на воді є купання у непристосованих для цього місцях, купання в нетверезому стані та порушення правил поведінки під час перебування на водних об’єктах", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Очільник області нагадав, що рятувальники завжди готові надати допомогу людям, які опинилися в небезпеці, але життя і здоров’я громадян залежить, у першу чергу, від їхньої уважності та обережності. Тож Кулеба закликав мешканців Київщини дотримуватися правил безпечної поведінки під час купання та риболовлі.

Як раніше повідомлялося, в Києві не радять відвідувати пляжі. Також на деокупованих територіях Київщини мова про пляжний сезон йти не може.

До слова, днями пошкоджений шлюз у Демидові обіцяли відновити до серпня. Також повідомлялося раніше, що руйнування Ірпінської дамби завдало колосальної шкоди довкіллю. Загалом російські війська вчинили 34 злочини проти довкілля на Київщині.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.