Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На деокупованих територіях Київщини мова про пляжний сезон йти не може, – КОДА

07.06.2022
У пристоличному регіоні працюють над створенням безпечних умов для відпочинку та оздоровлення дітей.

На деокупованих територіях Київщини мова про пляжний сезон йти не може, – КОДА - зображення
Фото: pixabay

Половині Київської області краще забути про поїздки до водойм та лісу цього літа. Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба зазначив, що питання розмінування територій буде актуальним ще довго.

"Розпочався літній сезон. Але в умовах війни він несе за собою небезпеку. Тому прошу всіх підійти до питання відпочинку відповідально.

Це стосується як дорослих, так і дітей. Користуйтеся тільки офіційними пляжами та місцями для відпочинку. Вкотре нагадую, що майже половина регіону була під окупацією, і питання розмінування територій буде актуальним ще довго. Тому на деокупованих територіях мова про пляжний сезон йти не може", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Також очільник області розповів, що в адміністрації наразі працюють над тим, аби відкрити дитячі літні табори для відпочинку та оздоровлення дітей. При цьому питання безпеки та якості буде на першому місці.

Нагадаємо, нещодавно в Бучі та Гостомелі запрацювали консультативні пункти від UNICEF.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.