Новини
Новини Київської області
Відбудова регіону

На Київщині презентували регіональний офіс міжнародного співробітництва

Він має стати єдиним вікном для закордонних партнерів, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

На Київщині презентували регіональний офіс міжнародного співробітництва - зображення

На Київщині презентували регіональний офіс міжнародного співробітництва. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації в п'ятницю, 21 квітня.

Як зазначається, регіональний офіс міжнародного співробітництва має стати єдиним вікном для закордонних партнерів, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

"Офіс об’єднуватиме: іноземну державу – визначеного патрона регіону, регіональну, місцеву владу та міжнародних партнерів. Це буде інформаційно-аналітичний майданчик для систематизації даних, супроводження проєктів та координації міжнародного співробітництва між усіма сторонами, які представлені в регіоні", –

голова КОВА Руслан Кравченко

Відомо, що головними напрямками діяльності офісу стануть гуманітарна та соціальна допомога, а також відновлення всього знищеного армією росії. В області в такий спосіб хочуть комплексно відбудовувати населені пункти, що найбільше постраждали, зробивши їх більш комфортними. Зокрема, йдеться про заміну всіх інженерних комунікацій та нові просторові рішення.

Наразі в регіоні вже вдалося відновити повністю чи частково понад 11,7 тисяч об’єктів.

Нагадаємо, в Київській області створили Центр координації міжнародної допомоги щодо відновлення регіону. Також читайте про те, як отримати до 7,2 млн грн на відбудову багатоквартирних житлових будинків.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.