Новини
Україна
Новини світу

Міністерство оборони "перетворюється" на Міністерство контрнаступу, ‒ Резніков

Міністр оборони розповів про головне цьогорічне завдання українського оборонного відомства.

Міністерство оборони

Цьогоріч Міністерство оборони "перетворюється" на Міністерство контрнаступу. Про це, розповідаючи про зустріч із послами G7, заявив глава відомства Олексій Резніков у Facebook.

"Зустрівся з послами G7 та ЄС. Говорили про ситуацію на фронті і про зміни у нашому Міністерстві. Про те, як перетворюємо Міністерство оборони на Міністерство контрнаступу. Про НАТО і про зброю", ‒

міністр оборони України Олексій Резніков

За словами глави відомства, цьогорічне завдання міністерства відрізняються від поставленої мети минулого року. Зокрема, для успіху українських воїнів сьогодні і для надійного миру завтра, в країні будують міністерство "будують" з ефективним управлінням, яке забезпечить шлях до Перемоги.

У свою чергу позаштатний радник міністра Олексій Копитько пояснив, що головна задача цього "Міністерства контрнаступу" ‒ максимально наблизити перемогу та створити для неї всі можливі умови.

Нагадаємо, напередодні Резніков повідомляв, що Україна зараз багато працює, щоб підготувати та забезпечити майбутній контрнаступ, а в майбутньому на неї чекає ще більше танків та бронетехніки.

Більше про те, скільки зброї й від кого отримала Україна за рік війни, а також яким був "шлях від джавелінів до танків" – у матеріалі "Погляду".

Про головні перемоги України за цей рік війни – читайте в матеріалі "Погляду".

Детальніше про те, як пережила перший день вторгнення російських окупантів Київщина – за посиалнням.

Також читайте, хто зі світових лідерів за рік війни відвідав Україну? Та дивіться, як змінився президент за рік війни.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.