Новини Київської області
Суспільство
Здоров'я
Київщина-суспільство

Медичні заклади Київщини отримали 10 сучасних рентген апаратів

Нове обладнання допоможе закладам більше якісно та ефективно надавати необхідну медичну допомогу.

Медичні заклади Київщини отримали 10 сучасних рентген апаратів - зображення

До медичних закладів області передали 10 сучасних рентген апаратів. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що закупили обладнання за кошти спеціального фонду Державного бюджету в рамках програми "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей".

"Дану Програму реалізує Міністерство охорони здоров’я у співпраці зі Світовим банком. Вона передбачає закупівлю нового медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що працюють із постраждалими від воєнних дій", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Також повідомляється, що нове обладнання допоможе закладам більше якісно та ефективно надавати необхідну медичну допомогу та значно полегшить роботу нашим лікарям.

Нагадаємо, в Макарові відбудову Центру первинної медико-санітарної допомоги почали наприкінці травня. Натомість Київський обласний перинатальний центр облаштували новітнім обладнанням. Також нещодавно медичні заклади Бородянки та Ірпеня отримали станції Tesla Powerwall. А в Броварській лікарні робитимуть операції на судинах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.