#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

Київщина стала одним із центрів допомоги вимушеним переселенцям, - КОДА

06.07.2022
Наразі в області зареєстровано майже 300 тис. внутрішньо переміщених осіб.

Київщина стала одним із центрів допомоги вимушеним переселенцям, - КОДА - зображення

Після звільнення Київщина стала одним із центрів прийняття вимушених переселенців. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Зараз у регіоні зареєстровано майже 300 тис. внутрішньо переміщених осіб. Переважно це жителі з Луганської, Донецької, Харківської, Миколаївської та Херсонської областей", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Також очільник області зазначив, що до повномасштабної війни на території Київщини було зареєстровано 73 тис. вимушених переселенців. Таким чином, за останні чотири місяці кількість переселенців у регіоні збільшилася в 4 рази.

За словами Олексія Кулеби, убільшості випадків вимушені переселенці зупиняються у своїх родичів або орендують житло. Проте є ті, хто потребують допомоги. Тому розгортаємо на території області модульні тимчасові містечка. Вони вже функціонують у Бородянці та Бучі. Планується функціонування модульних містечок у Загальцях, Гостомелі, Мощуні, Макарові та Ірпені.

До слова, до кінця року на Київщині планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків. Також нещодавно повідомлялося, що держава компенсує витрати українцям, які самостійно відновлять житло, але повернути кошти обіцяють після того, як Україні передадуть арештовані та конфісковані російські активи за кордоном.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.