Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Вступ-2022: сьогодні розпочинається етап підтвердження участі в новому ЗНО

Триватиме цей етап до 7 червня, включно.

Вступ-2022: сьогодні розпочинається етап підтвердження участі в новому ЗНО - зображення
Фото: Pixabay

Сьогодні, 20 травня, розпочинається етап підтвердження участі випускників у складанні національного мультипредметного тесту. Про це повідомили в пресслужбі МОН.

Зареєструватису випускники зможуть до 7 червня, для чого необхідно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці "Підтвердження участі в НМТ".

Алгорит дій для підтвердження участі в НМТ:

·        вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);

·        зазначити своє прізвище та ім’я;

·        обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку "Взяти участь у НМТ".

Як зазначають в міністерстві, після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження участі в НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу, на якому учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вказати назву населеного пункту, у якому йому буде зручно пройти тестування.

Нагадаємо, нещодавно в МОН затвердили перелік міст, де можна буде скласти нове ЗНО.