Новини
Україна
Україна-суспільство

У МОН затвердили перелік міст, де можна буде скласти нове ЗНО

Перелік населених пунктів, у яких безпекова ситуація дозволяє провести тестування, визначено обласними військовими адміністраціями.

У МОН затвердили перелік міст, де можна буде скласти нове ЗНО - зображення

У МОН затвердили перелік міст, де сформують попередню мережу тимчасових екзаменаційних центрів, аби випускники могли скласти нове ЗНО. До цього переліку потрапили міста, визначені обласними військовими адміністраціями, безпекова ситуація в яких дозволяє провести національний мультипредметний тест, повідомляє пресслужба МОН.

Таким чином, за попердньою інформацією, заплановано, що тестування проходитиме у 20 областях України та м. Києві. Натомість у Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській областях та АР Крим провести нове ЗНО неможливо. У яких саме містах відбуватимуться тестування з міркувань безпеки поки не оприлюднюються.

"Учасники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії НМТ, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях тестування", –

пресслужба МОН

З 20 травня до 7 червня включно учасники тестування на своїх інформаційних сторінках зможуть підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

Також в МОН обіцяють невдовзі затвердити перелік країн і міст Європи, де НМТ зможуть пройти учасники, які змушені були виїхати за межі України.

Нагадаємо, вже у всіх школах Київської області організовано освітній процес, а також стало відомо, коли завершують навчання заклади освіти на Київщині.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.