Новини
Новини Київської області
Економіка

Із початку повномасштабної війни до пристоличного регіону перемістилися 68 підприємств

Переміщення підприємств із небезпечних регіонів сприяє розвитку економіки та захисту діючих підприємств від руйнації.

Із початку повномасштабної війни до пристоличного регіону перемістилися 68 підприємств - зображення

Із початку повномасштабної війни до Київської області перемістилися 68 підприємств. Про це повідомила Київська обласна військова адміністрація.

"До пристоличного регіону в межах урядової програми було релоковано 68 підприємств із "гарячих точок" України. За останні пів року ця кількість зросла в 4 рази. Частина з релокованих виробництв вже працює і розвивається", ‒

Київська обласна військова адміністрація

Також зазначається, що переміщення підприємств із небезпечних регіонів сприяє розвитку економіки, захисту діючих підприємств від руйнації, збереженню наявних робочих місць та забезпеченню населення можливістю працювати.

До слова, частина виробництв, що виїхали з окупованих територій, вже працює на новому місці.

Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. Крім того писали про те, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також читайте, як стати учасником програми "Релокація підприємств".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.