Ворзель

Іноземний футбольний трофей: ворзелець Сергій Шаповал здобув зі своєю командою Кубок Гонконгу

Житель Ворзеля Сергій Шаповал у складі команди «Lee Man» здобув Кубок Гонконгу (Sapling Cup) з футболу. Спортсмени у фіналі з рахунком 3:2 здолали «Best Union Yuen Long». Також українцеві вдалося забити м’яч у ворота суперника.

Загалом у вихованця відомого в нашому регіоні тренера Валентина Лисова це вже третій іноземний футбольний кубок. Попередні були молдовським та білоруським. Він також є срібним призером чемпіонату Молдови.

Клубна кар’єра Шаповала розпочалася у «Нафкомі» (Бровари). Потім були «Нива» (Тернопіль), «Фенікс-Іллічівець», «Львів», «Полонія» (Лєшно, Польща).

Наступний етап – «Тирасполь» (Молдова), «Чорноморець» (Одеса), білоруські «Торпедо-БелАЗ» та «Гомель». У січні 2019 року наш земляк став гравцем команди «Лі Ман».

Сподіватимемося на нові досягнення українця та чекатимемо на чергові перемоги!