Україна
Економіка

З українських портів вирушив "п’ятий продовольчій караван"

12.08.2022
На їх борту понад 63 тис. тонн агропродукції.

З українських портів вирушив

Сьогодні, 12 серпня, із українських портів вийшов п’ятий караван із агропродукцією. Про це повідомив Урядовий портал.

"П’ятий караван з українським продовольством вирушив із портів «Чорноморськ» та «Південний»", –

Урядовий портал

Зазначається, що в складі чергового "продовольчого каравану" судно SORMOVSKIY 12, яке вийшло з порту "Чорноморськ", та балкер STAR LAURA з порту "Південний". На їх борту понад 63 тис. тонн агропродукції.

До слова, STAR LAURA стало першим судном класу Panamax, яке вийшло з порту "Південний" з початку реалізації "зернової ініціативи", та третім у загальному переліку суден-велетнів, які уже прямують "зерновим коридором".

Також повідомляється, що сьогодні "Чорноморськ" та "Південний" приймуть ще 2 судна під завантаження – BRAVE COMMANDER та PETREL S. На них буде завантажено понад 40 тис. тонн українського зерна.

Як повідомлялося раніше,  1 серпня в рамках реалізації домовленостей з Одеського порту відправилося перше судно – RAZONI під прапором Сьєрра-Леоне. Судно перевозить 26 тис. тонн української кукурудзи в ліванський порт Триполі. Згодом в мінагрополітики згодом роз'яснили, як надалі експортуватиметься українське зерно. До слова, експорт українського зерна впав вдвічі.

Нагадаємо, Україна за два тижні планує вийти на перевалку 3–5 суден на добу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.