Новини
Світ-суспільство

Європарламент визнав росію державою-спонсором тероризму (ВІДЕО)

23.11.2022
Рішення підтримали 494 європарламентарі, 58 були проти, а 44 утрималися.

Європарламент підтримав резолюцію про визнання росії державою-спонсором тероризму.

Рішення підтримали 494 європарламентарі, 58 були проти, а 44 утрималися.

Як зазначається в документі, "навмисні напади та звірства, скоєні російськими військами та їх маріонетками щодо мирних жителів в Україні, руйнування громадянської інфраструктури та інші серйозні порушення міжнародного та гуманітарного права прирівнюються до актів терору та є військовими злочинами".

Європарламент закликає ЄС ще більше ізолювати росію на міжнародному рівні, зокрема, йдеться про членство росії в міжнародних організаціях та органах, таких як Рада Безпеки ООН.

Також, Європарламент закликав ЄС прискорити роботу над дев’ятим пакетом санкцій проти рф.

Нагадаємо, напередодні Парламентська асамблея НАТО також визнала росію країною-терористом. Натомість Польща визнала владу росії терористичним режимом що в жовтні. А перед цим росію країною терористом визнало ПАРЄ. Тоді резолюція була ухвалена одностайно, за неї проголосували 99 депутатів, присутніх у залі, один утримався. Натомість Генеральна асамблея ООН засудила спробу росії анексувати території України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.