Новини
Новини світу
За кордоном

Польща визнала владу росії терористичним режимом (ВІДЕО)

У своїй резолюції, яка була прийнята одноголосно, польські сенатори засудили російську агресію і закликали всі країни, які підтримують мир, демократію і права людини, визнати владу російської федерації терористичним режимом.

Сенат Польщі визнав російську владу терористичним режимом. За відповідну резолюцію проголосували одноголосно.

У резолюції Сенат "рішуче засуджує російську агресію і закликає всі країни, які підтримують мир, демократію і права людини, визнати владу російської федерації терористичним режимом".

Також сенатори нагадують, що 24 лютого 2022 року збройні сили росії розв'язали жорстоку війну з Україною, бажаючи стерти її з карти світу та знищити її націю.

Зазначається, що героїчне відстоювання незалежності громадянами України викликало захоплення всього вільного світу.

У резолюції сенатори також вказують що російські окупанти тероризують мешканців українських міст, бомбардуючи цивільні об'єкти.

Тож, сенат Польщі наголошує, що росію необхідно перемогти та позбавити можливості ставити під загрозу своїх сусідів. Вони також закликають інші країни визнати російський уряд терористичним режимом.

Нагадаємо, в середині жовтня ПАРЄ визнало росію країною терористом. Також Генеральна асамблея ООН засудила спробу росії анексувати території України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.