Новини
Новини світу
Україна-суспільство
Політика

ЄС відреагував на хвилю відставок в Україні (ВІДЕО)

В рамках процесу набуття членства в ЄС від України очікується подальше посилення боротьби з корупцією, особливо на високому рівні.

В ЄС вітають той факт, що українська влада серйозно ставиться до корупційних звинувачень на адресу високопосадовців.

Представниця Єврокомісії Ана Пісонеро прокоментувала хвилю відставок в українському уряді.

"Ми взяли до уваги повідомлення, що Національне антикорупційне бюро розслідує ці справи. Ви знаєте загальне правило, що ми не коментуємо триваючі розслідування, але ми вітаємо той факт, що українська влада ставиться до цього всерйоз".

За її словами, в рамках процесу набуття членства в ЄС від України очікується подальше посилення боротьби з корупцією, особливо на високому рівні.

Представниця Єврокомісії відзначила, що після публікації думки ЄС Україна вжила кількох заходів у сфері антикорупції, зокрема, йдеться про призначення голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і запуск процесу відбору нового директора НАБУ.

"Звісно будуть подрібні подальші дії зі зміцнення антикорупційних інституцій".

Вона також наголосила, що антикорупційні заходи є не лише ключовою частиною процесу вступу до ЄС, а й однією з умов надання Україні макрофінансової допомоги.

Нагадаємо, у вечірньому відеозверненні 23 січня Президент України Володимир Зеленський анонсував  кадрові зміни в органах влади. Вже 24 січня стало відомо про звільнення заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенко, а також про звільнення заступника генпрокурора Олексія Симоненка.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.