Новини
Україна
Україна-суспільство

Заступника генпрокурора звільнили з посади

Причину звільнення не називають, проте це може бути пов'язано з нещодавньою поїздкою Симоненка в Іспанію.

Заступника генпрокурора звільнили з посади - зображення

Заступника генерального прокурора Олексія Симоненка звільнили з посади. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора в вівторок, 24 січня.

"Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адміністративної посади заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка", –

пресслужба Офісу генерального прокурора

Варто зазначити, що причину звільнення не називають. Проте за кілька днів до цього журналіст-розслідувач УП Михайло Ткач опублікував світлину, на якому Симоненко на відпочинку в Марбельї (Іспанія).

Заступника генпрокурора звільнили з посади - зображення

"Заступник генерального прокурора України Олексій Симоненко. Марбелья (Іспанія). Фото опублікувала дружина Симоненка в інстаграм. За інформацією джерел у правоохоронних органах Симоненко перебував у відпустці за кордоном 10 днів.

Виїзд з України 30.12.2022 через ППр Краківець на автомобілі мерседес р.н. ВС 0001 ХН, разом з Віктор Деркач (за кермом)

Повернення в Україну 08.01.2023 через ППр Краківець разом з Роман Серетко (за кермом) на тому ж авто", –

журналіст-розслідувач УП Михайло Ткач

За даними журналіста, мандрівку чиновник здійснив на авто, що зареєстроване на компанію ТОВ ХОЛДИНГ "ГРАНД ГОТЕЛЬ", що належить дружині відомого львівського підприємця і депутата Григорія Козловського.

Нагадаємо, також сьогодні, 24 січня, стало відомо, що Тимошенко написав заяву про звільнення з посади заступника керівника Офісу президента.

До слова, напередодні президент анонсував "кадрові рішення" в органах влади, які стосуватимуться управлінців різного рівня.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.