Новини
Україна
Політика

Тимошенко написав заяву за власним бажанням

Заступник керівника Офісу президента залишає посаду.

Тимошенко написав заяву за власним бажанням - зображення

Кирило Тимошенко написав заяву про звільнення з посади заступника керівника Офісу президента. Світлину з відповідною заявою він опублікував у власному Telegram-каналі в вівторок, 24 січня.

"Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини", –

Кирило Тимошенко

Також Тимошенко подякував обласних військових адміністрацій, яких назвав "воїнами світла", та мерам міст "за конструктив в суперечках".

Крім того, він висловив вдячність команді Директорату з питань регіональної політики Офісу Президента, всім українцям та ЗСУ.

"Дякую всім українцям за довіру до нашої справи. Дякую ЗСУ – що вберегли і бороните нашу країну. Дякую дружині і сину. За розуміння і підтримку.

Честь маю! До зустрічі", –

Кирило Тимошенко

Нагадаємо, напередодні президент анонсував "кадрові рішення" в органах влади, які стосуватимуться управлінців різного рівня.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.