Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Дефіциту енергії немає, світло відключають лише в прифронтових районах та Одесі, – Укренерго

Тим не менш ліміти споживання до інших областей не доводились.

Дефіциту енергії немає, світло відключають лише в прифронтових районах та Одесі, – Укренерго - зображення

В українській енергосистемі відсутній дефіцит потужності й наразі не прогнозується. Про це в п'ятницю, 24 лютого, повідомили в Укренерго.

"Наша енергосистема витримала такі удари, яких не зазнавали енергосистеми інших країн – завдяки надлюдським зусиллям енергетиків", –

Укренерго

Зазначається, що в енергосистемі працюють усі види електростанцій. Натомість імпорт електроенергії продовжує знижуватися завдяки стабілізації електропостачання в країні.

Таким чином, через відсутність дефіциту потужності в енергосистемі ліміти споживання до областей не доводились. Проте через пошкодження мереж операторів системи розподілу, спричинені ворожими обстрілами, є знеструмлення у прифронтових районах Дніпропетровської, Харківської, Херсонської областей і прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей. Натомість у Херсоні внаслідок обстрілів та аварії на ТЕЦ відсутнє теплопостачання. Проте там, де дозволяє безпекова ситуація, вже проводяться ремонтні роботи.

Також все ще діють мережеві обмеження в Одесі.

Нагадаємо, 23 лютого в трьох областях були відключення електрики через обстріли. Також нещодавно стало відомо, що для відновлення Трипільської ТЕС Нідерланди відправили ще 40 вантажівок.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.