Новини
Суспільство
Україна-суспільство

У трьох областях відключення електрики через обстріли, Київщина – зі світлом

Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній 12 діб поспіль.

У трьох областях відключення електрики через обстріли, Київщина – зі світлом - зображення

У прифронтових районах трьох областей України сьогодні відбудуться відключення електрики через обстріли російських агресорів. Про це повідомили в Укренерго в четвер, 23 лютого.

"Через пошкодження мереж операторів системи розподілу, спричинені ворожими обстрілами, є знеструмлення у прифронтових районах Харківської, Запорізької, Херсонської областей. Там, де дозволяє безпекова ситуація, проводяться ремонтні роботи", –

Укренерго

Загалом же по країні дефіцит потужності в енергосистемі відсутній 12 діб поспіль. Зокрема, на сьогодні ліміти споживання до областей не доводились через відсутність дефіциту потужності в енергосистемі. Зазначається, що при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.

Лише в Одесі все ще діють мережеві обмеження, викликані значним пошкодженням енергетичної інфраструктури.

Київська область сьогодні знову зі світлом, зазначають у ДТЕК.

"Укренерго не надавав обмежень споживання електроенергії. Це дозволяє не відключати світло у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях. Однак внаслідок пошкодження мереж Укренерго в деяких енерговузлах можливі відключення за графіком", –

ДТЕК

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що для відновлення Трипільської ТЕС Нідерланди відправили ще 40 вантажівок.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.