Новини
Новини Київської області
Новини світу
Відбудова регіону

Для відновлення Трипільської ТЕС Нідерланди відправили ще 40 вантажівок

Перші 40 вантажівок з обладнанням на заміну зруйнованого вже прибули.

Для відновлення Трипільської ТЕС Нідерланди відправили ще 40 вантажівок - зображення

Днями прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте разом з міністром енергетики України Германом Галущенком відвідали Трипільську ТЕС. Наразі ж стало відомо, що країна візьме участь у відновленні цієї станції на Київщині, яка була пошкоджена внаслідок влучання російського снаряду 24 лютого торік.

"З Нідерландів до України уже їдуть трансформатори. Я вивчаю питання від Кабінету Міністрів щодо реконструкції цієї ТЕС. 40 вантажівок з обладнання уже прибули на заміну зруйнованому і ще 40 у дорозі. На щастя, під час обстрілів цієї ТЕС ніхто з людей не загинув, всі були в бомбосховищі, а обладнання Нідерланди допоможуть відновити", –

прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте

До слова, Нідерланди вже не вперше надають фінансову і технічну допомогу для відновлення енергосистеми України. Наразі країна передала вже 300 тонн енергетичного устаткування.

Нагадаємо, також нещодавно стало відомо, що США, Німеччина та Нідерланди нададуть Україні системи ППО американського виробництва Patriot.

А восени в Києві висадили тюльпани, подаровані Нідерландами.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.