Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

Через зростання споживання електрики на Київщині знову розпочалися відключення світла

Відключення відбуватиметься для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись протягом доби дня через 4 години.

Через зростання споживання електрики на Київщині знову розпочалися відключення світла - зображення

Через зростання споживання електрики на Київщині з 8:38 вимушено розпочалися тимчасові стабілізаційні відключення за розробленим графіком. Про це в суботу, 22 жовтня, повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

"За розпорядженням НЕК Укренерго, у Київській області з 8:38 почалися стабілізаційні відключення світла. Для того аби підтримати енергосистему, закликаємо вас споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 17:00 до 23:00", –

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Відключення відбуватиметься для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не скасує застосування стабілізаційних відключень. Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10-ї до 14-ї ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня, повторне відключення буде з 18:00 до 22:00 і з 02:00 до 06:00.

З графіком віялових відключень можна ознайомитися в попередньому матеріалі "Погляду".

Нагадаємо, 20 жовтня по всій Україні пройшли тимчасові відключення світла. Згодом стало відомо, що тимчасові обмеження енергоспоживання можливі по всій Україні також можливі й 21 жовтня.

Як повідомлялося раніше, 18 жовтня вранці ворог влучив в об‘єкт енергозабезпечення на Лівому березі Києва. Крім того цього ранку зафіксовано два прильоти в об‘єкт енергозабезпечення Житомира. У Дніпрі також влучили в об‘єкт енергетичної інфраструктури.

Через це, зокрема, були перебої з електрикою й на Київщині. Проте фахівцям вдалося всього за дві години відновити електропостачання в Броварському та Вишгородському районах.

До слова, 17 жовтня в Укренерго повідомили, що через ворожі атаки знову можливі віялові відключення.

Про те, які прості правила допомагають економити електрику – читайте в матеріалі "Погляд".

Також читайте про те, що їсти, якщо немає електрики та газу. Та, які продукти можна закупити заздалегідь, аби харчування всієї родини було збалансованим та повноцінним.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.