Новини
Україна
Новини Київської області
Вишгород

Через обстріл рф більше двох тисяч домівок на Київщині залишились без світла

Перебої в електропостачанні спостерігають у двох районах пристоличного регіону.

Через обстріл рф більше двох тисяч домівок на Київщині залишились без світла - зображення

18 жовтня через обстріл рф був пошкоджений критичний об’єкт інфраструктури в Києві, через що є перебої в електропостачанні мешканців Броварського та Вишгородського районів Київщини. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

"Без світла залишилось 2108 клієнтів. Наші фахівці докладають всі необхідні зусилля, щоб відновити електропостачання для жителів Київщини, як тільки отримають дозвіл на проведення робіт", –

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Зазначається, що дії компанії скоординовані з місцевою владою та рятувальними службами. Натомість оператор системи розподілу робить все необхідне для забезпечення світлом мешканців Київщини.

"В області розроблено план реагування та різні сценарії пошкодження ворогом ключових об'єктів електропостачання. Він дозволить злагоджено діяти в разі критичних ситуації всім працівникам енергосектору та в максимально короткі терміни відновити постачання світла більшості постраждалих населених пунктів", –

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Через обстріл рф більше двох тисяч домівок на Київщині залишились без світла - зображення

Нагадаємо, 18 жовтня вранці ворог влучив в об‘єкт енергозабезпечення на Лівому березі Києва. Крім того цього ранку зафіксовано два прильоти в об‘єкт енергозабезпечення Житомира. У Дніпрі також влучили в об‘єкт енергетичної інфраструктури.

До слова, 17 жовтня в Укренерго повідомили, що через ворожі атаки знову можливі віялові відключення.

Про те, які прості правила допомагають економити електрику – читайте в матеріалі "Погляд".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.