Новини
Російсько-Українська війна

Через збройну агресію рф в Україні загинули 389 дітей

Натомість 756 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Через збройну агресію рф в Україні загинули 389 дітей - зображення

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, станом на ранок 17 вересня більше ніж 1145 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. Зокрема, 389 дітей загинули та понад 756 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

  • 14 вересня в м. Херсоні внаслідок ворожого обстрілу загинула родина з двома доньками 8 та 12 років.

  • Стало відомо, що 5 вересня внаслідок обстрілу військами РФ с. Нова Гусарівка Ізюмського району Харківської області загинув 14-річний підліток.

  • Під час фіксації злочинів, вчинених окупантами на території м. Ізюм Харківської області, стало відомо про загибель 9 березня сім’ї з двома дівчатками 5 та 8 років.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 394, Харківській – 218, Київській – 116, Миколаївській – 72, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Херсонській – 55, Запорізькій – 46, Дніпропетровській – 26.

Зазначається, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Також повідомляється, що через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2500 закладів освіти. З них 289 зруйновано повністю.

Нагадаємо, на місці масових поховань в Ізюмі знайшли 450 могил. Зокрема, там знайшли тіла українських військових зі зв'язаними руками. За словами Зеленського, росія повторила в Ізюмі те, що зробила в Бучі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.