Новини
Новини світу

Байден офіційно оголосив про участь у виборах 2024 (ВІДЕО)

Очільник американської нації назвав перегони наступного року боротьбою з республіканським екстремізмом.

Чинний президент США Джо Байден офіційно оголосив про наміри вдруге балотуватися на президентську посаду на виборах 2024 року.

Про це йдеться на його сторінці у Twitter.

"У кожного покоління буває момент, коли йому доводиться відстоювати демократію. Відстоювати свої основні свободи. Я вірю, що це наш випадок. Ось чому я балотуюся на переобрання на посаду президента Сполучених Штатів. Приєднуйтесь до нас. Закінчимо роботу".

Також він окреслив цінності, які пропонує просувати – порядність, повагу і гідне ставлення одне до одного, рівні можливості для усіх.

"Коли я балотувався в президенти чотири роки тому, я сказав, що ми ведемо битву за душу Америки. І ми все ще перебуваємо в цій битві".

Однак напередодні кампанії Байден зіткнувся з низькими рейтингами громадського схвалення. Свіже опитування Reuters/Ipsos показало, що лише 39% американців схвалюють його роботу.

Зазначимо, що президентські вибори у США заплановані на 5 листопада 2024 року. Вони стануть 60-ми виборами президента США. Також відбудуться вибори до обох палат Конгресу: Палати представників та третини Сенату.

Як повідомляв "Погляд" раніше, президент США Джо Байден мав наміри балотуватися на другий президентський термін, але не поспішав публічно оголошувати про участь у виборах.

Також, Сполучені Штати Америки надають черговий пакет військової допомоги для України у розмірі 2,6 млрд доларів. 500 млн доларів надійде у вигляді президентського вилучення безпекової допомоги (PDA) та 2,1 млрд доларів у вигляді Ініціативи сприяння безпеці в Україні (USAI).


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.