Новини
Новини світу

Байден буде балотуватися на другий термін (ВІДЕО)

Провідні радники Білого дому мають ухвалити остаточні рішення про початок кампанії.

Президент США Джо Байден буде балотуватися на другий президентський термін.

Про це повідомляє телеканал NBC News, з посиланням на власні джерела.

Йдеться про те, що Байден вже прийняв це рішення, але поки не поспішає публічно оголошувати про участь у виборах. Остаточні рішення про початок кампанії з переобрання Байдена мають ухвалити провідні радники Білого дому.

І це попри те, що потенційний кандидат не проявляє особливу терміновість в офіційній заяві про свої плани на 2024 рік.

Такий підхід нинішнього очільника США, зазначає видання, обумовлений декількома причинами. Серед них - відсутність серйозного суперника-демократа; попередник Дональд Трамп перебуває в центрі політичної уваги; крім того, наближається зіткнення з республіканцями в Конгресі щодо витрат.

"Частина ухвалення рішення закінчена, але він обурюється тиском, який змушує його оголосити про те, що він уже вирішив. Це засмучує, але це також дуже схоже на Джо Байдена".

Інший давній радник, який раніше займався рішеннями щодо кандидатури Байдена, сказав, що така затримка потрібна, аби "зберегти можливість" не балотуватися.

Хоча президент США Байден публічно заявив про свій намір іти на другий термін, він формулює це із застереженням, що "поважає долю". Таким чином Байден натякає на реальну можливість того, що обставини (політичні чи особисті) можуть змінитись.

Однак помічники кажуть, що вони не мають сумнівів у тому, що Байден балотуватиметься у 2024-му, і що відповідні приготування ведуться.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки надають черговий пакет військової допомоги для України у розмірі 2,6 млрд доларів. Допомога на 500 млн доларів надійде у вигляді президентського вилучення безпекової допомоги (PDA) та 2,1 млрд доларів у вигляді Ініціативи сприяння безпеці в Україні (USAI).

Перед Білим домом у США активісти вшанували пам'ять загиблих мирних бучанців, знищений російськими окупантами. Також учасники акції під Білим домом закликали адміністрацію США визнати росію терористичною державою й підтримати створення Спеціального трибуналу для росії, щоби притягти всіх причетних до відповідальності та встановити справедливість.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.