Новини світу
Україна-суспільство
За кордоном

Amnesty International спробувала амністувати державу-терориста, – Зеленський

Президент прокоментував скандальний звіт міжнародної правозахиснлї організації.

Amnesty International спробувала амністувати державу-терориста, – Зеленський - зображення
Фото: ОП

За словами президента України Володимира Зеленського, міжнародна правозахисна організація Amnesty International своїм звітом про нібито недотримання Україною правил ведення війни намагається перекласти відповідальність з агресора на жертву. Про це глава держави заявив під час свого відеозвернення ввечері 4 серпня за підсумками 162-го дня війни.

"На жаль, сьогодні організація Amnesty International спробувала амністувати державу-терориста й перекласти відповідальність з агресора на жертву… Кожен, хто амністує Росію і штучно створює такий інформаційний контекст, що якісь удари терористів є нібито виправданими або нібито зрозумілими, не може не усвідомлювати, що цим допомагає терористам", –

президент України Володимира Зеленського

Також глава держави наголосив на тому, що немає й не може бути жодної умови, за якої будь-який російський удар по Україні стає виправданим.

"Агресія проти нашої держави є нічим не спровокованою, загарбницькою й відверто терористичною. І якщо хтось робить звіт, у якому жертва й агресор нібито в чомусь однакові, якщо аналізуються якісь дані про жертву, а що робив агресор у цей час – ігнорується, то з цим не можна миритися", –

президент України Володимира Зеленського

Також Зеленський розповів про пошкодження, що зазнала Україна від початку повномасштабного вторгнення:

·        200 одних релігійних споруд – храмів і молитовних будинків різних конфесій;

·        майже 900 медичних закладів;

·        понад 2200 освітніх закладів;

·        десятки університетів, сотні шкіл і дитячих садочків.

Нагадаємо, Amnesty International звинуватила Україну в порушенні законів війни. Вони написали, що українська армія, створюючи бази та застосовуючи системи озброєння у населених пунктах, завдають шкоди цивільному населенню. До слова, український офіс не був долучений до підготовки чи написання тексту публікації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.