Україна
Новини Київської області
Економіка
Відбудова регіону

63 мешканця Київщини отримають мікрогранти для започаткування бізнесу

Ці кошти вони зможуть використати для розвитку власної бізнес-ідеї.

63 мешканця Київщини отримають мікрогранти для започаткування бізнесу - зображення

550 мешканців Київщини подали заявку на отримання мікрогранту для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва. Про це повідомила пресслужба Київської обласної віськової адміністрації.

"На сьогодні Київська обласна служба зайнятості займає ІІ місце (після м. Київ) по кількості опрацьованих заяв. За результатами трьох етапів перевірки визначено 63 особи-переможці, які отримають необхідну суму для розвитку власної бізнес-ідеї", –

пресслужба Київської обласної віськової адміністрації

Також зазначається, що до 7 серпня 2022 року триває ІІІ хвиля подачі заяв на отримання мікрогранту. Якщо маєте ідею власної справи та чітко розумієте, як її реалізувати. Всі охочі подавати заявку на отримання гранту можуть це зробити на сайті Дія. До слова, стартап може отримати до 75 000 доларів США на поточну діяльність, до 10 000 доларів США в межах Програми Інноваційного Ваучера, а також до 10 000 доларів США на навчання в одному з акредитованих Фондом акселераторів. При цьому ви не зобов’язані повертати грант, якщо використали його відповідно до укладеного Договору на отримання гранту.

Докладніше про проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів читайте в матеріалі "Погляду".

Нагадаємо, нещодавно також повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.