Новини
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

116 українців звільнені з російського полону, – Зеленський

Від 24 лютого вдалося повернути вже 1762 українців і українок з російського полону.

116 українців звільнені з російського полону, – Зеленський - зображення
116 українців звільнені з російського полону, – Зеленський - 1 - зображення

З російського полону повернулись ще 116 українців. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час свого традиційного відеозвернення 4 лютого.

"Ще 116 українців звільнені з російського полону. Із них 114 – рядові та сержанти, двоє – офіцери. Воїни нашої армії, Національної гвардії, тероборони, ВМС, прикордонники, ДСНС.

Ми незмінно працюємо для того, щоб повернути додому всіх наших людей, які утримуються в російській неволі. І я щасливий – щоразу, коли це вдається", –

президент України Володимир Зеленський

За словами Глави держави, загалом від 24 лютого вдалося повернути вже 1762 українців і українок з російського полону.

Як писав "Погляд", наприкінці вересня Україна повернула з російського полону 215 героїв, серед яких Євгеній Бова, Лев Пашко, Денис Прокопенко, Дмитро Козацький, Микола Кущ, Костянтин Нікітенко, Катерина Поліщук (Пташка), Марʼяна Мамонова, Валентина Зубко, Яна Шумовецька, Зоряна Репецька та Анастасія Черненька.

Також президент повідомив, що наразі в Британії українські військові вже почали навчатися на танках Challenger.

Крім того Зеленський розповів, що підписав документи, щоб зробити черговий крок для захисту та очищення нашої держави від тих, хто на боці агресора.

"Є подання від Служби безпеки щодо осіб, у яких зафіксована наявність російського громадянства. Завтра ж буде зроблений іще один юридичний крок на виконання санкційних рішень РНБО. І ми працюємо для того, щоб синхронізувати наші санкційні рішення з юрисдикціями партнерів. Вороги вільного світу не мають права користуватися вільним світом заради своїх інтересів", –

президент України Володимир Зеленський

Президент наголосив, що наразі стійкість наших воїнів вирішує все.

"Зараз, як і кожного дня із цих 346, стійкість наших воїнів вирішує все. Наша стійкість! Не якісь там намагання й плани Росії. А хоробрість і рішучість наших бійців. Результативність і швидкість усіх, хто забезпечує та допомагає забезпечувати наші сили оборони. Уважність і переконливість усіх, хто захищає міжнародні позиції України. Міцність і єдність нашого народу – усіх, хто працює заради нашої перемоги, і всіх, хто підтримує наших героїв і Українську державу. Зберегти всі елементи нашої стійкості – це гарантувати перемогу", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, днями президент Європейської ради Шарль Мішель заявив, що Євросоюз не припинить підтримку України попри погрози кремля і Україна стане членом ЄС.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.