Новини
Україна
Україна-суспільство
Війна з Росією

Україна повернула з російського полону 215 героїв (ВІДЕО)

22.09.2022
Також Україна на знак вдячності за допомогу нашій державі визволила з полону росії іноземних громадян.

Україна повернула з російського полону 215 героїв. Про це в ніч з 21 на 22 вересня під час відеозвернення повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Герой України Євгеній Бова. Герой України Лев Пашко. Герой України Денис Прокопенко. Дмитро Козацький – знаменитий Орест, фотограф з «Азовсталі». Микола Кущ і Костянтин Нікітенко. Катерина Поліщук (Пташка), Марʼяна Мамонова, Валентина Зубко, Яна Шумовецька, Зоряна Репецька, Анастасія Черненька.

Загалом 215 героїв.

Щойно завершився обмін. Ми повертаємо додому наших людей", –

президент України Володимир Зеленський

Україна повернула з російського полону 215 героїв (ВІДЕО) - зображення
Україна повернула з російського полону 215 героїв (ВІДЕО) - 1 - зображення
Україна повернула з російського полону 215 героїв (ВІДЕО) - 2 - зображення
Україна повернула з російського полону 215 героїв (ВІДЕО) - 3 - зображення
Україна повернула з російського полону 215 героїв (ВІДЕО) - 4 - зображення
Україна повернула з російського полону 215 героїв (ВІДЕО) - 5 - зображення
Україна повернула з російського полону 215 героїв (ВІДЕО) - 6 - зображення

За словами глави держави, повернення українських героїв – це однозначно перемога для нашої держави, для всього нашого суспільства.

"Ми памʼятаємо про всіх наших людей і намагаємось врятувати кожного українця. У цьому сенс України, наша сутність, цим ми відрізняємось від ворога. Ми цінуємо кожне життя! І обовʼязково зробимо все, щоб врятувати усіх, хто перебуває в російському полоні", –

президент України Володимир Зеленський

Згодом також стало відомо, що також Україна на знак вдячності за допомогу нашій державі визволила з полону Росії п’ятьох громадян Великої Британії, двох – США, громадян Марокко, Швеції, Хорватії.

Натомість п’ятеро звільнених командирів "Азова" перебуватимуть у комфортних умовах у Туреччині до кінця війни та зможуть бачитися з родинами.

Нагадаємо, в середу, 21 вересня, президент рф володимир путін оголосив про часткову мобілізацію в росії.

Згодом секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов прокоментував останні заяви президента рф володимира путіна, назвавши його плани щодо мобілізації програмою утилізації росіян.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.