Новини
Україна
Новини світу

Президент Євроради: Україна буде членом ЄС (ВІДЕО)

Президент Європейської ради Шарль Мішель: "Ваше майбутнє разом з нами у нашому спільному Євросоюзі. Ваша доля – це наша доля".

Президент Європейської ради Шарль Мішель заявив, що Євросоюз не припинить підтримку України попри погрози кремля і Україна стане членом ЄС. Про це він заявив на пресконференції у Києві.

"Цей саміт посилає два чіткі меседжі: перший - для вас і для українців - ЄС підтримуватиме вас усіма можливими способами. Кремль нас не залякав і не залякає. Тому що ЄС та Україна - сім'я".

При цьому Мішель наголосив, що майбутнє України всередині Євросоюзу.

"І другий меседж – майбутнє України всередині ЄС. Українці зробили чіткий вибір на користь свободи, демократії та верховенства права. Ваше майбутнє разом з нами у нашому спільному Євросоюзі. Ваша доля - це наша доля".

Напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що Україна заслуговує вже цього року підійти до початку переговорів про членство в Європейському Союзі.

Нагадаємо, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, перебуваючи в Києві, також висловила думку, що Україна стане членом Європейського Союзу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.