#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство
Війна з Росією

Жодних активностей з боку білоруського кордону не спостерігається, – Олексій Кулеба

29.05.2022
Очільник КОДА побував у прикордонних зонах Київської області та розповів про ситуацію пристоличного регіону.

Жодних активностей з боку білоруського кордону не спостерігається, – Олексій Кулеба - зображення

Голова Київської обласної держадміністрації Олексій Кулеба запевняє, що наразі ситуація в регіоні спокійна, зокрема, й у прикордоній зоні, усі служби працюють у посиленому режимі, а оперативний штаб – цілодобово. Про це очільник області повідомив у своєму Telegram-каналі.

"Разом із керівником Національної поліції Київської області Андрієм Нєбитовим побували у прикордонних зонах регіону. Хочемо запевнити вас, що жодних активностей з боку білоруського кордону не спостерігається.

Наголосимо, що в регіоні в цілодобовому режиму працює оперативний штаб. Також усі служби працюють у плідній співпраці та у посиленому режимі", –

голова Київської обласної держадміністрації Олексій Кулеба

Також очільник пристоличного регіоні нагадав, що наразі  війна йде на всіх фронтах, зокрема й на інформаційному, тому не варто панікувати. Крім того він закликав мешканців області не поширювати не перевірені новини та користуватися лише офіційними джерелами.

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф в Україні загинуло понад 4 тис. цивільних, зокрема, від початку війни російські окупанти вбили в Україні 240 дітей. Також відомо, що росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.