Новини
Україна

Зеленський заслухав доповіді щодо фронту: завдання - максимально стримувати штурми РФ (ВІДЕО)

Також Зеленський заявив, що зробить запит на скликання засідання Ради Україна – НАТО.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 16 квітня, заслухав доповіді щодо ситуації на фронті. Наразі головне завдання ЗСУ - максимально стримувати штурми російських військ та відбивати кожен удар ворога.

Про це він розповів у вечірньому зверненні.

"Перше - була доповідь Сирського та Умєрова. Наша фронтова ситуація, наші захисні дії. Завдання очевидне - максимально стримувати російські штурми та відбивати кожен удар окупанта".

Також, як розповів президент, він заслухав доповідь керівників спеціальних служб, зокрема голови СБУ Василя Малюка.

"І про убезпечення від внутрішніх загроз, і, звичайно, про дії наших спецслужбовців у захисті України від окупанта. Зараз можна було побачити, що українські спеціальні служби справді ефективні у знищенні ворога".

До того ж Зеленський відзначив результати воїнів Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України, які ефективно знищують російські ЗРК.

"А також відзначу працівників 13-го управління військової контррозвідки СБУ, які роблять усе, щоб знищити російську здатність тероризувати Україну. Знищують російські радіолокаційні станції, які, зокрема, працювали для російської авіації та бомбардувань керованими авіабомбами. Знищимо абсолютно все, що б’є по Україні. І я дякую кожному нашому воїну, Службі безпеки України, усім спеціальним службам і підрозділам, які роблять усе для захисту нашої держави та людей".

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 16 квітня, підписав законопроєкт про мобілізацію №10449. Відповідно до правил через місяць після підписання президентом закон набуде чинності. Лише деякі положення, стануть чинними через вісім місяців після публікації документа.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.