Новини
Україна
Київ

Зеленський відреагував на слова Пристайка про курс на членство в НАТО (ВІДЕО)

Прагнення України стати членом НАТО закріплене в Конституції, воно залишається незмінним.

Президент Володимир Зеленський відреагував на слова посла у Великій Британії Вадима Пристайка про можливу відмову України від НАТО.

Про це він заявив на пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем.

"Від нас немає сигналу, що членство в НАТО не є нашою метою", – наголосив Володимир Зеленський

Як зазначив Володимир Зеленський, на шляху нашої держави в НАТО не все залежить саме від України, хоча це б гарантувало безпеку і територіальну цілісність країни і це закріплено в Конституції.

"Вважаю, ми повинні рухатися тим шляхом, який обрали. Все одно на цьому шляху найголовніше, щоб наша армія була потужною. А куди цей шлях приведе й коли – подивимось", – сказав глава держави.

Нагадаймо, Росія пропонує НАТО відмовитися від прийняття України до Альянсу, а також "від будь-якої військової діяльності на території України". Також РФ пропонує США не створювати військові бази на території країн колишнього СРСР і не приймати ці країни в НАТО.

Раніше повідомлялося, що у США вважають малоймовірним вступ України до НАТО протягом найближчих 10 років. Натомість Володимир Зеленський вимагає від НАТО назвати дату вступу України до Альянсу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.