Новини
Україна
Політика

«Не чекатимемо 30 років»: Зеленський вимагає від НАТО назвати дату вступу України до Альянсу (ВІДЕО)

Володимир Зеленський зажадав від НАТО вже наступного року назвати Україні конкретну дату вступу до Альянсу.

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з послами України в Гуті на Івано-Франківщині заявив, що Україна має швидко рухатися, тому не повинна витрачати час на другорядні речі.

«Ми прагнемо якомога швидше розблокувати процес мирного врегулювання на Донбасі, повернути Крим, досягти членства в ЄС у найближчі роки й отримати дуже чітку часову перспективу від НАТО. Дуже конкретну. І хочемо її отримати у 2022 році», – заявив Президент України.

Володимир Зеленський підкреслив, що для досягнення цілей потрібна креативність. Адже бажання швидкого результату змушує Україну шукати всі можливі шляхи для його здобуття.

«Ми повинні не чекати, доки хтось вирішить наші проблеми за нас, а шукати й пропонувати щодня нові механізми, нові формати», - додав він.

За його словами, Україна повинна заявити про себе як про сильного стратегічного партнера та джерело можливостей, а не проблем і загроз. Слід продовжити становлення України як регіонального лідера, шляхом союзів та ініціатив.

Нагадаємо, Володимир Зеленський назвав умову вступу України в НАТО. За словами голови держави, в Альянсі мають зрозуміти, що Україна може посилити потенціал НАТО.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Північноатлантичний альянс не піде на жодні компроміси щодо права України обирати членство в НАТО попри вимоги Росії.

Також повідомлялося, що США розглядає можливість додаткового розміщення військ на східному фланзі НАТО в разі нової російської агресії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.