Новини
Новини світу

Зеленський під час візиту до Італії зустрівся з Папою Римським Франциском (ВІДЕО)

Президент поінформував понтифіка про наслідки російської агресії проти України, російський повітряний терор та складну ситуацію в енергетиці.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Папою Римським Франциском під час візиту до Італії.

Про це президент повідомив у Facebook.

Володимир Зеленський обговорив з понтифіком наслідки російської агресії проти України, російський повітряний терор і складну ситуацію в енергетиці.

"Під час візиту до Італії зустрівся з Папою Римським Франциском. Дякую Його Святості за молитви за мир для України, духовну близькість із нашим народом та гуманітарну допомогу для наших людей".

Сторони обговорили наслідки російської агресії проти України, російський повітряний терор і складну ситуацію в енергетиці. Також поспілкувалися про Формулу миру, роль Святого Престолу у встановленні справедливого і сталого миру для України, очікування від Глобального саміту миру.

"Цінуємо участь Ватикану в Саміті та зусилля, спрямовані на наближення миру, зокрема щодо повернення українських дітей, викрадених Росією".

Як повідомляв "Погляд" раніше, Зеленський зустрівся з прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.