Здійснення дитячих мрій: ірпінські ювенали долучилися до свята для дітей з особливими потребами
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Yuve-Dobre-dilo.jpg)
30 травня в Ірпені волонтери організували розважальні заходи для дітей з особливими потребами. До святкування долучилися й працівники ірпінської поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Yuve-Dobre-dilo-1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Yuve-Dobre-dilo-Urban.jpg)
Інспектори ювенальної превенції Ірпінського МВ ГУ НП у Київській області приєдналися до свята, яке організували волонтери благодійної організації БФ “Добре діло” спільно з клубом “Дивосвіт”, Zababah event corporation.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Yuve-Dobre-dilo-2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Yuve-Dobre-dilo-3.jpg)
У програмі заходів були різні сучасні шоу, захопливі майстер-класи, цікаві конкурси та розіграші, аквагрим, солодощі, подарунки для матерів, які виховують дітей з особливими потребами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Yuve-Dobre-dilo-4.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/Yuve-Dobre-dilo-5.jpg)
Ювенали запевняють, що завжди приємно відчувати тепло багатьох сердець, які вболівають за дитячі долі та допомагають у здійсненні багатьох дитячих мрій.