Новини Київської області

Збірна Київщини - чемпіон України з літнього біатлону

В Чернігові стартував чемпіонат України з літнього біатлону. Всеукраїнська першість розпочалася змішаною естафетою.

Збірна Київщини стала чемпіоном України: 1 (0)  1:13:55,0.

Склад переможців: Дарина Блашко - (0+0) 16:55,0, Надія Бєлкіна - (0+0) 17:55,3, Максим Івко - (0+0) 19:42,5, Антон Мигда - (0+0)  19:22,2. Другими й третіми стали відповідно Тернопільська та Сумська області.

В жіночій спринтерській гонці перемогу здобула Дарина Блашко (0+0) 20:11,3. Представниця Київщини спромоглася обійти олімпійську чемпіонку Олену Підгрушну (0+1) +36,0). На третьому місці опинилася Ольга Абрамова (0+0)  +59,9)Надія Бєлкіна (Київська область) стала четвертою (0+0) +59,9.

Після 24 вересня на вболівальників чекають гонки переслідування в рамках літнього чемпіонату України з біатлону, повідомляє управління фізичної культури і спорту КОДА.